Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

UWAGA! W tej chwili nasz sklep jest zawieszony - we wszystkich sprawach uprzejmie prosimy o kontakt na maila sklep@dancemat.pl - załatwiamy wszystkie sprawy. Jeszcze wrócimy.

eBiuletyn-Newsletter

 

 

 

 

 

1. Dane teleadresowe sklepu dostępne są na stronie internetowej sklepu w dziale kontakt. Sklep przechodzi aktualnie reorganizację - wszelkie pytania prosimy kierować na maila: sklep@dancemat.pl 
 
2. Zamówienia należy składać za pomocą formularza dostępnego po dokonaniu wyboru przedmiotów do zakupu.
 
3. Zamówienie zostanie przyjęte do realizacji tylko w przypadku podania wymaganych danych przez osobę zamawiającą. Zdecydowanie preferowaną formą zakupów są zamówienia składane przez użytkowników zarejestrowanych. Niezarejestrowani użytkownicy po podaniu odpowiednich danych także będą obsługiwani. Gorąco namawiamy do rejestracji konta w sklepie – ułatwi to prace, zmniejszy czas realizacji zamówienia.
 
4. Stan, wygląd, funkcjonalność wszystkich produktów jest zgodna z opisami i zdjęciami.
 
5. Towar wysłany zostanie za pośrednictwem poczty polskiej:
w przypadku płatności przelewem na konto firmy przedmioty wysyłamy listem poleconym lub paczką
 
6. Istnieje możliwość wysyłki za pobraniem – na wyraźną prośbę zamawiającego. Koszt takiej wysyłki jest zawsze wyższy o kilka złotych niż koszt wysyłki listem poleconym/paczką.

7. Istnieje możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania produktu. W przypadku konieczności zwrotu należy skontaktować się drogą elektroniczną lub telefonicznie i towar odesłać na własny koszt, na adres sklepu. Towar nie może być uszkodzony z winy użytkownika (np. mechanicznie). Nie robimy problemów ze zwrotami, pokornie przyjmiemy wszystkie pod warunkiem spełnienia elementarnych zasad. 

8. Ceny produktów prezentowanych w serwisie są cenami brutto.

 

9. Wszelkie sugestie, prośby należy kierować na adres mailowy sklep@dancemat.pl