Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

UWAGA! W tej chwili nasz sklep jest zawieszony - we wszystkich sprawach uprzejmie prosimy o kontakt na maila sklep@dancemat.pl - załatwiamy wszystkie sprawy. Jeszcze wrócimy.

eBiuletyn-Newsletter

Zabawki solarne – zestaw edukacyjny 6 w 1

Zabawki solarne – zestaw edukacyjny 6 w 1  Zabawki solarne – zestaw edukacyjny 6 w 1
Najedź myszką na zdjęcie aby powiększyć. Kliknij w miniaturkę poniżej aby ją wyświetlić.
Zabawki solarne – zestaw edukacyjny 6 w 1  Zabawki solarne – zestaw edukacyjny 6 w 1

Zestaw zabawek edukacyjnych z napędem na ogniwa słoneczne. Składa się z 21 elementów, które pozwalają na zbudowanie 6 różnych robotów: psa, samochodu, łodzi, wiatraka i dwóch samolotów. Doskonała na prezent dla dziecka z żyłką majsterkowicza! Przez zabawę zapoznaje z tematyką ekologicznych źródeł energii.

Więcej szczegółów

Gwarancja - 2 lata.
Okres testowy - 30 dni na zwrot uzywanego towaru.


30,00 zł

brutto

25 inne produkty z tej samej kategorii:

Zabawki solarne Robot Kits 6 w 1 to oryginalny prezent dla dziecka, który z pewnością nie zostanie szybko rzucony w kąt. W przeciwieństwie do wielu innych zabawek edukacyjnych, nie ma tu wyraźnego, wymuszonego elementu naukowego – dziecko samo zaczyna dostrzegać zasadę działania ogniw słonecznych, jak mocnego słońca potrzeba, aby wiatrak zaczął jechać, jak wiele uciągnie napędzany słońcem samochodzik itd. Uczy się podstawowych zasad techniki, a jednocześnie poznaje alternatywne źródła energii.

 

Zestaw składa się z 21 elementów, które można łączyć na różne sposoby, by stworzyć 6 różnych pojazdów-konstrukcji: pieska, wiatrak, łódź, samolot, samolot na wysięgniku i samochód. W komplecie drukowana instrukcja obrazkowa, według której dziecko łatwo zbuduje wszystkie przedstawione na zdjęciach pojazdy.

 

Oczywiście można wykorzystać elementy zestawu, aby w połączeniu z przedmiotami codziennego użytku tworzyć jeszcze ciekawsze urządzenia zasilane energią słoneczną!

Brak komentarzy klienta.