Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

UWAGA! W tej chwili nasz sklep jest zawieszony - we wszystkich sprawach uprzejmie prosimy o kontakt na maila sklep@dancemat.pl - załatwiamy wszystkie sprawy. Jeszcze wrócimy.

eBiuletyn-Newsletter

ORYGINALNE KULKI MAGNETYCZNE NEOCUBE NIEBIESKIE 216szt

ORYGINALNE KULKI MAGNETYCZNE NEOCUBE GOLD - ZŁOTE 216szt ORYGINALNE KULKI MAGNETYCZNE NEOCUBE NIEBIESKIE 216szt
Najedź myszką na zdjęcie aby powiększyć. Kliknij w miniaturkę poniżej aby ją wyświetlić.
ORYGINALNE KULKI MAGNETYCZNE NEOCUBE GOLD - ZŁOTE 216szt ORYGINALNE KULKI MAGNETYCZNE NEOCUBE NIEBIESKIE 216szt ORYGINALNE KULKI MAGNETYCZNE NEOCUBE GOLD - ZŁOTE 216szt ORYGINALNE KULKI MAGNETYCZNE NEOCUBE GOLD - ZŁOTE 216szt ORYGINALNE KULKI MAGNETYCZNE NEOCUBE NIEBIESKIE 216szt

Niebieskie kulki NeoCube, zestaw 216 magnesów neodymowych o średnicy 5mm - oryginalny i opatentowany wymiar. Zestaw da wiele godzin świetnej zabawy umysłowej. Działające na siebie z dużą siłą magnesy niesamowitą łamigłówkę. NeoCube znane jest na całym świecie, wreszcie dostepne w naszym kraju. Zabawa logiczna i zręcznościowa!

 

Więcej szczegółów

Gwarancja - 2 lata.
Okres testowy - 30 dni na zwrot uzywanego towaru.


90,00 zł

brutto

14 inne produkty z tej samej kategorii:

 

Kolor: Niebieski

 

NeoCube to zestaw 216 kulek z silnych magnesów neodymowych o średnicy 5mm, który zapewni Ci wiele godzin świetnej zabawy umysłowej. Silnie przyciągające się magnesy tworzą niesamowitą łamigłówkę. NeoCube znane jest na całym świecie, a od teraz dostępne jest już w Polsce!

 

 

To prawdziwy ewenement i rynkowy hit! Większość prostych gier czy układanek wymagających logicznego myślenia wymaga od nas tylko prostej, określonej reakcji. Neocube rozbudza kreatywność – pozwala samemu wyznaczac sobie cele, umożliwiając przy tym stopniowe zwiększanie poziomu trudności akcji. Zabawka logiczna ćwicząca obydwie półkule mózgu. Uczy analitycznego podejścia do sprawy oraz mistrzowsko trenuje wyobraźnię przestrzenną.

 

 

Każda z 216 kulek znajdujących się w zestawie stworzona jest z najsilniejszego typu magnesów – magnesów neodymowych. Te wysokoenergetyczne magnesy o kolistym kształcie wytwarzają niezwykle silne pole magnetyczne, które umożliwia oddziaływanie i przyciąganie się między nimi. Połączenia te skutkują możlwością tworzenia najróżniejszych figur przestrzennych, geometrycznych, biżuterii i podobnych.

 

 

NeoCube jest naprawdę niepowtarzalnym przedmiotem. Mając je pierwszy raz w rękach już nigdy nie będziesz chciał się z nimi rozstać! Ich poręczne wymiary oraz wytrzymałe pudełko metalowe, w jakie są zapakowane Wielkość NeoCube pozwala na zabranie go w każde miejsce, a z nim zawsze będziesz w centrum zainteresowania, bo każdy chce się nim bawić. Jedyna w swoim rodzaju rozrywka dla każdego, niezależnie od wieku, płci itd.!

 

Dostępne w kolorach: Srebrny, Czarny, Złoty, Niebieski, Zielony, Czerwony, Fioletowy, Różowy

 

Obejrzyj film:


 

Brak komentarzy klienta.