Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

UWAGA! W tej chwili nasz sklep jest zawieszony - we wszystkich sprawach uprzejmie prosimy o kontakt na maila sklep@dancemat.pl - załatwiamy wszystkie sprawy. Jeszcze wrócimy.

eBiuletyn-Newsletter

ORYGINALNE KULKI MAGNETYCZNE NEOCUBE ZIELONE 216szt

ORYGINALNE KULKI MAGNETYCZNE NEOCUBE ZIELONE 216szt ORYGINALNE KULKI MAGNETYCZNE NEOCUBE ZIELONE 216szt
Najedź myszką na zdjęcie aby powiększyć. Kliknij w miniaturkę poniżej aby ją wyświetlić.
ORYGINALNE KULKI MAGNETYCZNE NEOCUBE ZIELONE 216szt ORYGINALNE KULKI MAGNETYCZNE NEOCUBE ZIELONE 216szt ORYGINALNE KULKI MAGNETYCZNE NEOCUBE ZIELONE 216szt ORYGINALNE KULKI MAGNETYCZNE NEOCUBE ZIELONE 216szt ORYGINALNE KULKI MAGNETYCZNE NEOCUBE ZIELONE 216szt ORYGINALNE KULKI MAGNETYCZNE NEOCUBE ZIELONE 216szt

Zestaw 216 magnesów neodymowych - kulki NeoCube o średnicy 5 mm - oryginalna i opatentowana formuła! Wymiary każdej kulki magnetycznej, liczba oraz siła przyciągania są uniakatowe i jedyne w swoim rodzaju. Znana na całym świecie zabawa zręcznościowa i logiczna - świetna na prezent!

 

Więcej szczegółów

Gwarancja - 2 lata.
Okres testowy - 30 dni na zwrot uzywanego towaru.


90,00 zł

brutto

14 inne produkty z tej samej kategorii:

Kolor: Zielony

 

 

NeoCube to zestaw 216 kulek z silnych magnesów neodymowych o średnicy 5mm, który zapewni Ci wiele godzin świetnej zabawy umysłowej. Silnie przyciągające się magnesy tworzą niesamowitą łamigłówkę. NeoCube znane jest na całym świecie, a od teraz dostępne jest już w Polsce!

 

 

NeoCube zdobyło ogromną popularność na całym świecie. To znacznie więcej niż prosta gra- układanka logiczna! NeoCube wyzwala zdolności manualne, szlifuje zręczność oraz budzi wyobraźnię przestrzenną. Podczas działań z kulkami sam użytkownik wyznacza sobie poziom trudności. Dla chcacych tworzyć widowiskowe kompozycje stworzono wiele instruktażowych filmów, dostępnych w serwisach typu youtube. Zabawka logiczna ćwicząca obydwie półkule mózgu!

 

 

Każdy z 216 elementów zestawu stworzony został z najsilniejszych magnesów neodymowych. Kulki przyciągają się z niezwykłą mocą, trudno je rozłączyć. Te wysokoenergetyczne magnesy o kolistym kształcie wytwarzają niezwykle silne pole magnetyczne, które umożliwia oddziaływanie i przyciąganie się między nimi. Połączenia te skutkują możlwością tworzenia najróżniejszych figur przestrzennych, geometrycznych, biżuterii i widowiskowych kompozycji

 

 

NeoCube to znacznie ciekawsza wersja znanej kostki Rubika , o znacznie rozszerzonej funkcjonalności! Zabawa NeoCube uzaleźnia! Dzięki poręcznym rozmiarom zabierzesz je ze soba wszedzie - do pracy, szkoły. Z powodzeniem możesz korzystać z nich podczas podróży. 

Korzystanie z NeoCube nie ma ograniczeń wiekowych. Spodoba się każdemu niezaleznie od płcii, wieku, wykonywanego zadowu itd. !

 

Dostępne w kolorach: Srebrny, Czarny, Złoty, Niebieski, Zielony, Czerwony, Fioletowy, Różowy

 

Obejrzyj film:


 

Brak komentarzy klienta.