Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

UWAGA! W tej chwili nasz sklep jest zawieszony - we wszystkich sprawach uprzejmie prosimy o kontakt na maila sklep@dancemat.pl - załatwiamy wszystkie sprawy. Jeszcze wrócimy.

eBiuletyn-Newsletter

Garnuszek do zapiekania - 0,5 litra na jedną porcję

Garnuszek do zapiekania Garnuszek do zapiekania - 0,5 litra na jedną porcję
Najedź myszką na zdjęcie aby powiększyć. Kliknij w miniaturkę poniżej aby ją wyświetlić.
Garnuszek do zapiekania Garnuszek do zapiekania Garnuszek do zapiekania

Garnuszek do zapiekania w piecu, piekarniku18 PRZEPISÓW  DAŃ.

Wszystkie prezentowane przez nas naczynia, Garnuszki  wykonane są ręcznie, lub półautomatycznie (istotna część procesów wykonywana jest ręcznie).Dania, które będą mogli przygotować Państwo w naszych naczyniach będą miały niespotykany dotąd smak. ASPEKT ZDROWOTNY-Wszystkie dania przygotowywane w naszych naczyniach można wy...

Więcej szczegółów

Gwarancja - 2 lata.
Okres testowy - 30 dni na zwrot uzywanego towaru.


29,00 zł

brutto

4 inne produkty z tej samej kategorii:

Garnuszek do zapiekania w piecu, piekarniku+ 18 PRZEPISÓW  DAŃ.

Garnuszki do gotowania pierwszych dań, z ryżu, mięsa, dań drobiowych, ryby, makaron i innych dań. Wyrób jest wykonany ręcznie (lepka). Zapewnia równomierne ogrzewanie, długo utrzymuje temperaturę dań. Potrawy przygotowane w takich naczyniach, mają szczegolny smak i aromat. 


ASPEKT ZDROWOTNY

Wszystkie dania przygotowywane w naszych naczyniach można wykonać bez udziału tłuszczu, bez oleju, bez masła. Walory smakowe będa bardzo wysokie z kilku powodów. 1. Dania przyrządzane są w sosie własnym, duszone w bardzo specyficzny sposób. 2. Wszystkie naczynia są wykonane z ekologicznych materiałów dzięki czemu również to ma wpływ na ostateczny smak potraw. Beztłuszczowe przygotowanie pootraw szczególnie zalecane jest w przypadku chorób żołądkowych oraz przy dietach. Nawet w daniach, które zgodnie z przepisem powinny być przygotowywane wraz z tłuszczem mogą jako wariant dietetyczny zostać przygotowane bez tłuszczu. Wiele na tym nie stracą!!

 GWARANCJA

 WSZYSTKIE nasze produkty objęte są GWARANCJĄ. Wyroby są wysokiej jakości. Prosimy jedynie nie rzucać wyrobów na ziemię a w przypadku naczyń przeznaczonych do zapiekania nie należy ich wkładać do rozgrzanego pieca ani po wyjęciu z pieca stawiać na chłodnej powierzchni.  

       PODARUNEK DLA KAŻDEGO NABYWCY NASZYCH WYROBÓW – 18 PRZEPISÓW UKRAIŃSKICH DAŃ DO PRZYGOTOWANIA W GLINIANYCH GARNKACH I BRYTFANNACH W JĘZYKU POLSKIM Z INFORMACJĄ O ICH KALORYCZNOŚCI !

  Nawet najprostsze dania przygotowane w glinianych garnkach są niezwykle apetyczne, soczyste i aromatyczne. Ponadto taka technologia przygotowania potraw pozwala na zachowanie witamin, minerałów i innych korzystnych substancji zawartych w artykułach spożywczych.

 

   

    Wszystkie prezentowane przez nas naczynia,brytfanny wykonane są ręcznie,lub półautomatycznie(istotna część procesów wykonywana jest ręcznie).Jest to absolutnie UNIKALNA produkcja pochodzenia ukraińskiego - w takim wykonaniu i ze wszystkimi atestami dotąd nigdy nie dostępna w Polsce. Naczynia są bardzo dobrej jakości i wszystkie objęte są gwarancją. Niektóre z nich są indywidualnie dorzeźbiane, niektóre ręcznie malowane. Często jest tak, że są one niepowtarzalne. Dotychczas nie było takiej oferty. Dania, które będą mogli przygotować Państwo w naszych naczyniach będą miały niespotykany dotąd smak.

    Wyroby posiadają świadectwo:Certificate № Gkż.6131/PU/K-2011(spełnienie wymagań zdrowotnych przez wyrób przeznaczony do kontaktu z żywnością) Poland. 

                             

 Pojemność 0.5 L  

Wysokość 12 cm 

Szerokość 11.5 cm 

Brak komentarzy klienta.