Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

UWAGA! W tej chwili nasz sklep jest zawieszony - we wszystkich sprawach uprzejmie prosimy o kontakt na maila sklep@dancemat.pl - załatwiamy wszystkie sprawy. Jeszcze wrócimy.

eBiuletyn-Newsletter

KOŁO HULA HOOP HOP Z MASAŻEM KULKOWYM

iKOŁO HULA HOOP HOP Z MASAŻEM KULKOWYM
Najedź myszką na zdjęcie aby powiększyć. Kliknij w miniaturkę poniżej aby ją wyświetlić.
i

Hula hop Massage HOOP to przyrząd pomagający w efektywny sposób zrzucić zbędne kilogramy. Dobry, sprawdzony model. Polecamy uwadze także drugi model naszego hula hop - z podwójnym masażem (jest lepsze chociaż to też dobre). 

Więcej szczegółów

Gwarancja - 2 lata.
Okres testowy - 30 dni na zwrot uzywanego towaru.

Obniżka ceny!

44,80 zł

brutto

49,80 zł brutto

2 inne produkty z tej samej kategorii:

Idealny przyrząd do ćwiczeń pozwalający pozbyć się nadwagi i utrzymać ładną, zgrabną sylwetkę.
  • Hula hop Massage HOOP to przyrząd pomagający w efektywny sposób zrzucić zbędne kilogramy. Specjalnie zaprojektowane kulki masujące, podczas wykonywania ćwiczeń wywierają nacisk na mięśnie brzucha, pleców, bioder oraz pośladków.
  • Massage Hula hop okręca się po obwodzie bioder lub innych części ciała - szyi, klatki piersiowej lub kończyn - utrzymując kontakt obręczy z ciałem w coraz to innym miejscu masując te miejsca.
  • Osoby, które nabiorą wprawy w tym ćwiczeniu zdolne są tak manewrować ruchami ciała, by obracające się hula-hoop przemieszczało się wzdłuż ciała: kręcąc na przykład obręczą najpierw wokół szyi przemieszczać ją w dół, na pas barkowy, klatkę piersiową, linię pasa/talii, biodra, uda i kolana - i z powrotem masując całe ciało
  • Wielkie koło hula hop powoduje spalanie większej liczby kalorii niż tradycyjne koła tego typu
  • Łatwe w montażu: Prosty łącznik w kole umożliwia jego szybki demontaż. Zapakowane w pudełko idealne do przechowywania i podróżowania
  • Ze względu na silny nacisk wywierany bezpośrednio na mięsnie brzucha i całego ciała, większość użytkowników odczuje ból po upływie dwóch tygodni ćwiczeń. Pamiętaj, by gubić centymetry w talii stopniowo, nie staraj się ćwiczyć zbyt intensywnie. To narzędzie wspomagające likwidowanie zaparć, nie jest jednak środkiem leczniczym.
  • Kolor: niebiesko-czerwone
  • 7 segmentów, 35 kulek masujących
  • Wymiary:średnica 1 m

Brak komentarzy klienta.