Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

UWAGA! W tej chwili nasz sklep jest zawieszony - we wszystkich sprawach uprzejmie prosimy o kontakt na maila sklep@dancemat.pl - załatwiamy wszystkie sprawy. Jeszcze wrócimy.

eBiuletyn-Newsletter

Zasilacz z gniazdem zapalniczki 230V/12V

Zasilacz z gniazdem zapalniczki 230V/12VZasilacz z gniazdem zapalniczki 230V/12V
Najedź myszką na zdjęcie aby powiększyć. Kliknij w miniaturkę poniżej aby ją wyświetlić.
Zasilacz z gniazdem zapalniczki 230V/12V

Zasilacz z gniazdem zapalniczki - można podłączyć go do dowolnego gniazdka i na wyjściu otrzymamy 12V przy wydajności prądowej 650mA. Przykładowe zastosowanie - zasilanie urządzeń, które dotychczas mogliśmy podłączyć jedynie w samochodzie do gniazda zapalniczki. Od teraz możemy uruchamiać także takie urządzenia w domu.

Więcej szczegółów

Gwarancja - 2 lata.
Okres testowy - 30 dni na zwrot uzywanego towaru.


9,80 zł

brutto

4 inne produkty z tej samej kategorii:

Zasilacz wykonany jest bardzo dobrze. Praktycznie nie spotkaliśmy się z reklamacjami teog produktu (być może były jakieś śladowe reklamacje). Produkt także nie psuje się - pod warunkiem, że nie będziemy go przeciążać. 

Na czym polega jego wydajność prądowa? 650mA to maksymalny prąd jaki może oddać ten zasilacz. Wystarczy przemnożyć napięcie 12V razy prąd 0,65A a uzyskamy wynik mocy = 7,8W - oznacza to, że urządzenia o maksymalnie takiej mocy mogą być poprawnie zasilane za pomocą tego zasilacza (+/-10%). Nie można więc podłączyć do niego odkurzacza samochodowego lub lodówki o mocy 50W. 

Brak komentarzy klienta.