Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

UWAGA! W tej chwili nasz sklep jest zawieszony - we wszystkich sprawach uprzejmie prosimy o kontakt na maila sklep@dancemat.pl - załatwiamy wszystkie sprawy. Jeszcze wrócimy.

eBiuletyn-Newsletter

KOMINEK ZAPACHOWY Słoń - aromaterapia

KOMINEK ZAPACHOWY CERAMIKAKOMINEK ZAPACHOWY Słoń - aromaterapia
Najedź myszką na zdjęcie aby powiększyć. Kliknij w miniaturkę poniżej aby ją wyświetlić.
KOMINEK ZAPACHOWY CERAMIKA KOMINEK ZAPACHOWY CERAMIKA KOMINEK ZAPACHOWY CERAMIKA

Lampa Aroamtyczna -  Słoń.

 Kominek służy do aromatyzacji powietrza w domach.Relaksacja zapachami-Zanurzenie się w sobie i spokój ma bardzo wielką wartość praktyczną.Jedną z metod spontanicznej i bardzo prostej relaksacji może być pozytywne wykorzystanie zapachów.Nalej kilka kropel olejku eterycznego do kominka, podpal świeczkę i oddaj się głębokiemu relaksowi!

Więcej szczegółów

Gwarancja - 2 lata.
Okres testowy - 30 dni na zwrot uzywanego towaru.


18,00 zł

brutto

Stan: Tego produktu brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

20 inne produkty z tej samej kategorii:

Lampa Aroamtyczna -Słoń.

 

Kominek do aromaterapii .

 

Kominek służy do aromatyzacji powietrza w domach.Nalej kilka kropel olejku eterycznego do kominka, podpal świeczkę i oddaj się głębokiemu relaksowi.

 

Jest również miłym elementem dekoracyjnym. W lecie po użyciu odpowiedniego olejku skutecznie odstrasza komary, w zimie jest nieodzowny w odkażaniu powietrza.

 

Relaksacja zapachami

 

    Nierzadko naszym codziennym życiu jesteśmy w takiej sytuacji, że czujemy potrzebę odpoczynku, zregenerowania się, chcemy uwolnić się od stresu, dręczących myśli, czy męczących wspomnień. Zanurzenie się w sobie i spokój ma bardzo wielką wartość praktyczną.

     Relaksacja jest przecież naturalnym, wrodzonym mechanizmem funkcjonowania naszego umysłu, naturalną umiejętnością człowieka, tak jak w przyrodzie zima, czy noc są nieodłącznym elementem następującej po sobie harmonii.

     Jedną z metod spontanicznej i bardzo prostej relaksacji może być pozytywne wykorzystanie zapachów. Zapachy te mogą być uaktywnione w różny sposób, np. poprzez wstawieni do pokoju świeżych pachnących kwiatów, chociaż jedną z najprostszych i efektywnych metod jest zastosowanie aromatoterapii.

      Naturalne olejki zapachowe, takiej jak bergamota, jaśmin, sandał i wiele innych aromatów  działa na emocje i psychikę człowieka bardzo kojąco. Przy wyborze rodzajów olejków możemy kierować się zarówno wiedzą teoretyczną, jak i osobistym odczuciem, jakie zapachy nam szczególnie odpowiadają.

     Relaksacyjne oddziaływanie aromatoterapii wynika to m.in. z faktu iż zmysł powonienia ma bardzo silny związek z podświadomością i reakcjami emocjonalnymi człowieka. Często nie zdajemy sobie sprawy z fakty jak bardzo istotnie na nasze samopoczucie wpływa jakiś zapach. Istnieją np. badania analizujące fakty, że nieuświadomiony sobie przez nas zapach drugiego człowieka wpływa na nasz stosunek emocjonalny do niego.

        Kominek zapachowy do aromaterapii Słoń- Nalej kilka kropel olejku eterycznego do kominka, podpal świeczkę i oddaj się głębokiemu relaksowi!

Brak komentarzy klienta.