Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

UWAGA! W tej chwili nasz sklep jest zawieszony - we wszystkich sprawach uprzejmie prosimy o kontakt na maila sklep@dancemat.pl - załatwiamy wszystkie sprawy. Jeszcze wrócimy.

eBiuletyn-Newsletter

Zestaw 24 pędzli do makijażu z włosia naturalnego

Zestaw 24 pędzli do makijażu z włosia naturalnegoZestaw 24 pędzli do makijażu z włosia naturalnego
Najedź myszką na zdjęcie aby powiększyć. Kliknij w miniaturkę poniżej aby ją wyświetlić.
Zestaw 24 pędzli do makijażu z włosia naturalnego Zestaw 24 pędzli do makijażu z włosia naturalnego Zestaw 24 pędzli do makijażu z włosia naturalnego Zestaw 24 pędzli do makijażu z włosia naturalnego Zestaw 24 pędzli do makijażu z włosia naturalnego Zestaw 24 pędzli do makijażu z włosia naturalnego

Profesjonalny zestaw 24 pędzli do makijażu. Wszystkie wykonano z naturalnego włosia, osadzonego na długich rączkach - lekkich i wygodnych. Zestaw zawiera czarne etui do przechowywania pędzli.

Więcej szczegółów

Gwarancja - 2 lata.
Okres testowy - 30 dni na zwrot uzywanego towaru.


88,00 zł

brutto

5 inne produkty z tej samej kategorii:

Zestaw 24 pędzli do makijażu z włosia naturalnego. Wyprofilowane odpowiednio do zadania, miękkie i delikatne, dobrze rozprowadzają kosmetyk - nie kłują jak pędzle sztuczne. Włosie osadzone w srebrnych skuwkach, na długich, lekkich rączkach z tworzywa drewnopodobnego - estetyczne i wygodne zarazem. Komplet bardzo dobry zarówno dla profesjonalnych makijażystek, jak i dopiero stawiających pierwsze kroki w tej trudnej sztuce - nauka na dobrym sprzęcie szybciej przynosi efekty.

 

W komplecie czarne etui, zabezpieczające włosie pędzli przed zabrudzeniami i uszkodzeniem. 

Brak komentarzy klienta.