Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

UWAGA! W tej chwili nasz sklep jest zawieszony - we wszystkich sprawach uprzejmie prosimy o kontakt na maila sklep@dancemat.pl - załatwiamy wszystkie sprawy. Jeszcze wrócimy.

eBiuletyn-Newsletter

Mata do tańczenia tv/usb 16BIT NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Mata do tańczenia tv/usb 16BIT NAJWYŻSZA JAKOŚĆMata do tańczenia tv/usb 16BIT NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
Najedź myszką na zdjęcie aby powiększyć. Kliknij w miniaturkę poniżej aby ją wyświetlić.
Mata do tańczenia tv/usb 16BIT NAJWYŻSZA JAKOŚĆ Mata do tańczenia tv/usb 16BIT NAJWYŻSZA JAKOŚĆ Mata do tańczenia tv/usb 16BIT NAJWYŻSZA JAKOŚĆ Mata do tańczenia tv/usb 16BIT NAJWYŻSZA JAKOŚĆ Mata do tańczenia tv/usb 16BIT NAJWYŻSZA JAKOŚĆ Mata do tańczenia tv/usb 16BIT NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

16 bitowa mata do telewizora i komputera - zdecydowanie najlepszy model tej klasy. W wersji na TV posiada ponad 30 różnych utworów oraz grafikę znacznie lepszą od wszystkich dostepnych na rynku modeli. W wersji na komputer dysponuje polskim programem i zasobem ponad 1240 piosenek!!! Mata objęta jest 2 letnią gwarancją. 

Więcej szczegółów

Gwarancja - 2 lata.
Okres testowy - 30 dni na zwrot uzywanego towaru.

Wyprzedaż Wyprzedaż!

129,00 zł

brutto

149,00 zł brutto

2 inne produkty z tej samej kategorii:

Uwaga! Przy wyborze maty polecamy nasze 2 artykuły:

Czym jest mata do tańczenia?

Jaką matę taneczną wybrać?

 

Gwarancja - 2 lata - (najczęściej - chociaż one się praktycznie nie psują) polega na wymianie na nową a nie na naprawianiu starej!

Istnieje możliwośc zwrotu maty bez podania przyczyny (chociaż zazwyczaj niezobowiązująco pytamy o nią) w ciągu 30 dni - jeżeli mata np. nie spełni oczekiwań - zwrócimy pieniądze

 

Najwyższy model pojedyńczej maty tanecznej. Wyświetla najwyższej możliwej jakości obraz na telewizorze ze wszystkich dostępnych na rynku mat telewizyjnych. Współpracuje także z komputerem.

 

Mata posiada w zestawie wszelkie niezbędne oprogramowanie, zasilacz, przewody - wszystko co jest potrzebne do jej prawidłowego funkcjonowania.

 

Ilość piosenek:

- przy współpracy z telewizorem około 30.

- przy współpracy z komputerem około 1240 (z możliwością dogrania kolejnych - w jaki sposób? Dokładne instrukcje przekażemy osobom kupującym)

 

Przykład pracy maty 16 bitowej na telewizorze (bez pośrednictwa komputera):Ta sama mata współpracująca z komputerem (komputer podłączony do telewizora):

Zrzuty z ekranu wersji TV (16bit) - obraz generowany przez matę:

 

 mata16bit1

mata 16 bit 2

mata 16 bit 3

Brak komentarzy klienta.