Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

UWAGA! W tej chwili nasz sklep jest zawieszony - we wszystkich sprawach uprzejmie prosimy o kontakt na maila sklep@dancemat.pl - załatwiamy wszystkie sprawy. Jeszcze wrócimy.

eBiuletyn-Newsletter

Shake Weight do ćwiczenia ramion (męski)

Shake Weight do ćwiczenia ramion (męski)Shake Weight do ćwiczenia ramion (męski)
Najedź myszką na zdjęcie aby powiększyć. Kliknij w miniaturkę poniżej aby ją wyświetlić.
Shake Weight do ćwiczenia ramion (męski) Shake Weight do ćwiczenia ramion (męski) Shake Weight do ćwiczenia ramion (męski) Shake Weight do ćwiczenia ramion (męski)

Efektywny przyrząd do ćwiczeń mięśni ramion i klatki piersiowej. Za pomocą technologii zwanej dynamiczną inercją zwiększa wielokrotnie rezultaty naszych ćwiczeń, które przy tym samym wysiłku z tradycyjnymi hantlami byłyby znacznie mniejsze. ShakeWeight raz wprawione w ruch część ćwiczenia wykonuje „za nas”.

Więcej szczegółów

Gwarancja - 2 lata.
Okres testowy - 30 dni na zwrot uzywanego towaru.


79,80 zł

brutto

6 inne produkty z tej samej kategorii:

Rewelacyjny przyrząd, dzięki któremu pozbędziesz się obwisłości ramion, wzmocnisz mięśnie, takie jak bicepsy i tricepsy, mięśnie klatki piersiowej, ujędrnisz skórę i poprawisz ogólną sprawność Twoich ramion. Shake Weight jest naprawdę przyjemne w użyciu i nie powoduje takiego zmęczenia, jak tradycyjna praca z ciężarkami oparta na seriach powtórzeń.

 

Jak działa Shake Weight?

Hantlę chwytamy oboma rękami i trzymając w odległości od twarzy zaczynamy nią poruszać w górę i w dół, tak jakbyśmy potrząsali (o ok. 7cm w przód i w tył). Gdyby była to zwykła hantla lub ciężarek, w efekcie nabawilibyśmy się jedynie silnego bólu przedramion i stawów, a być może nawet kontuzji. Shake Weight natomiast wyposażony jest w specjalne amortyzatory w rączce, które nadają pędu naszym potrząśnięciom, powodując większą częstotliwość skurczów mięśni, niż w przypadku tradycyjnego ćwiczenia. Można powiedzieć, że Shake Weight prawie ćwiczy za nas! Im więcej „trzęsiesz”, tym lepsze rezultaty osiągniesz.

 

Efekty ćwiczeń

Przyrząd Shake Weight służy do treningu mięśni ramion i klatki piersiowej. Wyrzeźbisz nim efektowne bicepsy, barki i „klatę”, Twoja skóra nabierze zdrowszego wyglądu, stanie się jędrniejsza i gładsza. W przypadku kobiet Shake Weight prowadzi do ujędrnienia biustu i jest prawdopodobnie najlepszym sposobem na pozbycie się obwisłej skóry pod ramionami – na efekty nie trzeba czekać długo.

 

Plan treningu

Osobom niećwiczącym regularnie zalecamy zacząć od 5 minut rano i wieczorem, a potem stopniowo zwiększać czas ćwiczeń do 15 minut. Wyraźnie widocznych efektów możemy się spodziewać najdalej po dwóch tygodniach.

 

W zestawie:

  • Hantla Shake Weight (wersja męska)

  • Płyta DVD z filmami instruktażowymi

Brak komentarzy klienta.