Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

UWAGA! W tej chwili nasz sklep jest zawieszony - we wszystkich sprawach uprzejmie prosimy o kontakt na maila sklep@dancemat.pl - załatwiamy wszystkie sprawy. Jeszcze wrócimy.

eBiuletyn-Newsletter

Telerec-1 - przystawka do dyktafonu - do zapisu rozmów telefonicznych

iTelerec-1 - przystawka do dyktafonu - do zapisu rozmów telefonicznych
Najedź myszką na zdjęcie aby powiększyć. Kliknij w miniaturkę poniżej aby ją wyświetlić.
i i

Najtańsza profesjonalna przystawka do rozmów telefonicznych. Wystarczy podłączyć do linii telefonicznej oraz do dyktafonu - dyktafon potraktuje ją jako zewnętrzny mikrofon. Możliwa będzie rejestracja automatyczna jeśli dyktafon ma funkcję VOX (VOR). 

Telerec-1 nie wolno podłączać do komputera - do tego służy Telerec-2 i Telerec-3.

Więcej szczegółów

Gwarancja - 2 lata.
Okres testowy - 30 dni na zwrot uzywanego towaru.


34,80 zł

brutto

2 inne produkty z tej samej kategorii:

TELEREC-1


PRZYSTAWKA DO NAGRYWANIA ROZMÓW TELEFONICZNYCH ? TELEREC-1

SETKI SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY !!!




Wystarczy tylko Telerec-1 oraz dowolny dyktafon z gniazdem mikrofonowym aby nagrywać rozmowy telefoniczne. Dyktafony z funkcją automatycznego załączania głosem (VOX) bedą nagrywać rozmowy automatycznie - bezobsługowo.

TELEREC-1 jest urządzeniem elektronicznym przeznaczonym do wyprowadzenia sygnału audio z linii telefonicznej, dzięki czemu można nagrywać rozmowy telefoniczne.
Instalacja TELEREC-1 nie wymaga przecinania linii telefonicznej. Wystarczy podłączyć ją między telefon a linię telefoniczną.
Przystawka współpracuje z urządzeniami przenośnymi, które posiadają gniazdo na mikrofon. Może to być magnetofon, dyktafon.
TELEREC-1 ma wyprowadzenie typu mini jack ? najbardziej standardowe i popularne.

Instrukcja obsługi:
1. Podłącz TELEREC-1 między telefon oraz linię telefoniczną.
2. Włóż wtyk mini jack do gniazda mikrofonowego.
3. Jeżeli dyktafon, magnetofon posiada opcje automatycznego uruchamiania nagrywania to nie robimy już nic poza ewentualną korektą poziomu sygnału. Jeżeli dyktafon lub magnetofon nie ma takiej funkcji to po podniesieniu słuchawki naciskamy przycisk REC.

TELEREC-1 dodatkowo może służyć jako rozgałęziacz linii telefonicznej. Dzięki niemu możemy podłączyć dodatkowy telefon.

DO URZĄDZENIA DOŁĄCZONA JEST INTRUKCJA OBSŁUGI!

Urządzenie nie współpracuje z komputerem i nie powinno być podłączane do komputera (brak separacji galwanicznej - z komputerem współpracuje telerec-2 dostępny na naszych aukcjach).





DLA UŻYTKOWNIKÓW ALLEGRO URZĄDZENIE POSIADA GWARANCJĘ! W RAZIE PROBLEMÓW PROSZE PISAĆ!

NIEKTÓRE OPINIE UŻYTKOWNIKÓW, KTÓRZY STALI SIĘ JUŻ SZCZĘŚLIWYMI POSIADACZAMI TELEREC-1:

Wszystko w najlepszym porządku. Towar na życzenie dostosowany do moich potrzeb bez dopłaty. Serdecznie polecam !

Wszystko O.K. POLECAM.

132-gi komentarz SUPER POZYTYWNY ! ! ! SUPER SPRZEDAJĄCY ! ! ! Jakby wszyscy tacy byli, to na Świecie byłby RAJ ! ! ! Bardzo GORĄCO POLECAM ! ! ! BARDZO SZYBKA PRZESYŁKA nie dość że z dnia na dzień to jeszcze w sobotę !.!.!

Polecam tego człowieka. Zna się na temacie.

Wszystko OK !! POLECAM!!

...:::POLECAM:::... Aukcja sfinalizowana szybko i profesjonalnie !!! Polecam wszystkim, 100 % pewny kontrachent ! ! ! ! .....Tak Trzymać ! ! ! ...:::POLECAM:::...

Przedmiot jak w opisie, dziękuję za transakcję. Polecam Wszystkim!

"Super POZYTYW!!!! Wszystko przebiegło błyskawicznie !!!!POLECAM!!"

wszystko pozytywnie załatwione, towar o.k.
 
Prosty, pomysłowy przyrząd, a ile daje zabawy...he, he.., polecam.




Z JAKIEGOŚ POWODU NIE JESTEŚ ZADOWOLONY Z ZAKUPIONEGO PRZEDMIOTU? PROSZE NAPISAĆ DO MNIE I ODESŁAĆ PRZEDMIOT - GWARANTOWANY ZWROT PIENIĘDZY!!!



Urządzenia z serii TELEREC dostępne w naszej ofercie.


Krótka charakterystyka wszystkich urządzeń "TELEREC"

Telerec-1 - podłaczany do linii telefonicznej - pozwala nagrywać rozmowy przy pomocy urządzeń zasilanych bateryjnie (dyktafon, magnetofon). Nie może współpracować z komputerem ani żadnymi urządzeniami stacjonarnymi.


Telerec-2 - urządzenie podłaczane do linii telefonicznej, umożliwiające automatyczną rejestrację wszystkich rozmów telefonicznych na komputer a także na wszelkie inne urządzenia. Rejestracja na komputer odbywa sie automatycznie po rozpoczęciu rozmowy do formatu mp3 - w ten sposób na twardy dysk komputera można nagrywać rozmowy prowadzone przez kilka lat non-stop!!!
Zestaw zawiera komplet akcesoriów, moduł do nagrywania, płytę z progamami do rejestracji rozmów a także dokumentację. Urządzenie posiada seprację galwaniczną.

Telerec-3 - pełni te same funkcje co Telerec-2, wykorzystuje to samo oprogramowanie. Podobnie jak Telerec-2 posiada separację galwaniczną. Różnica polega na sposobie podłączenia. Telerec-3 podłącza się do toru audio aparatu telefonicznego a nie do linii telefonicznej. Dzięki temu rejestrator umożliwia nagrywanie przy dowolnej linii - zarówno cyfrowej (np. ISDN) jak i analogowej.




POLECAMY!  Można pisać, pytać. Jest gwarancja, pomoc techniczna, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Brak komentarzy klienta.