Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

UWAGA! W tej chwili nasz sklep jest zawieszony - we wszystkich sprawach uprzejmie prosimy o kontakt na maila sklep@dancemat.pl - załatwiamy wszystkie sprawy. Jeszcze wrócimy.

eBiuletyn-Newsletter

Telerec-2 - automatyczny rejestrator analogowej linii telefonicznej

Telerec-2 - automatyczny rejestrator analogowej linii telefonicznejTelerec-2 - automatyczny rejestrator analogowej linii telefonicznej
Najedź myszką na zdjęcie aby powiększyć. Kliknij w miniaturkę poniżej aby ją wyświetlić.
Telerec-2 - automatyczny rejestrator analogowej linii telefonicznej i i i i

Jedno z najtańszych, profesjonalnych rozwiązań dostępnych na rynku. Rejestrator analogowej linii telefonicznej - Telerec 2. Opis instalacji: 1. podłącz telereca do linii telefonicznej, 2. podłącz telereca do komputera lub dyktafonu 3. Wszystkie rozmowy będą nagrywać się automatycznie. (Okablowanie i program w komplecie).

Więcej szczegółów

Gwarancja - 2 lata.
Okres testowy - 30 dni na zwrot uzywanego towaru.


196,00 zł

brutto

2 inne produkty z tej samej kategorii:

Wielu zadowolonych użytkowników!!!TELEREC-2

urządzenie do monitorowania linii telefonicznej -

podłączone w dowolnym jej miejscu pozwala słuchać i nagrywać automatycznie wszystkie rozmowy !!!
urządzenie do nagrywania oraz słuchania rozmów telefonicznych

(moduł podłącza się do linii telefonicznej dzięki czemu uzyskuje się źródło sygnału audio zawierającego wszystkie dźwięki z linii telefonicznej)
Urządzenie pozwala na automatyczny zapis rozmów na komputer do pliku mp3 (6MB na godzinę!!! - tysiące godzin zapisu non stop). Oprogramowanie raz poprawnie zainstalowane będzie zawsze się automatycznie uruchamiało wraz z włączeniem komputera. Zapis będzie aktywowany po podniesieniu słuchawki i kończony po jej położeniu a nagrania będą katalogowane pod względem daty do odpowiednio automatycznie zatytułowanych (odpowiednią datą) folderów. Te same funkcje tyczą się również urządzenia Telerec-3.

Jest to niewątpliwa okazja. Sprzedaliśmy już setki tych urządzeń. Użytkownicy są zadowoleni. Istenieje możliwość zwrotu urządzenia jeśli się nie spodoba - zwracamy wtedy wpłaconą kwotę.


W cenie urządzenia:- moduł włączany do linii telefonicznej

- zestaw okablowania oraz przejściówka

- dokumentacja

- płyta z oprogramowaniem

- gwarancja 2 lata

 pomoc techniczna

Prowadzimy również serwis pogwarancyjny.

!!! Niezastąpiony w rozgłośniach radiowych – rozmowy ze słuchaczami. !!!
!!! Skorzystają także agencje detektywistyczne. !!!
!!! Również dziennikarze znajdą dla niego zastosowanie. !!!
!!! Idealny do biur, firm, gdzie niezbędna jest rejestracja rozmów. !!!
!!! Przydatny wszędzie tam gdzie konieczne jest nagrywanie rozmów telefonicznych oraz ich monitorowanie. !!!


TELEREC-2 posiada płynną regulację poziomu sygnału - dzięki czemu staje się uniwersalnym urządzeniem zdolnym współpracować zarówno z dyktafonami jak i z komputerem, magnetofonem i wieloma innymi urządzeniami zapisującymi.Telerec-2 jest urządzeniem umożliwiającym nagrywanie oraz słuchanie wszystkiego co dzieje się na linii telefonicznej. Wyposażony jest w zabezpieczenia przed przepięciami. Co najważniejsze zawiera w swej strukturze separacje galwaniczną dzięki czemu urządzenie może być z powodzeniem podłączone do niemal każdego urządzenia nagrywającego bądź wzmacniającego sygnał. W odróżnieniu od większości tradycyjnych przystawek Telerec-2 może współpracować z takimi urządzeniami jak m.in. komputer, wieża. Może również współpracować z dowolnym urządzeniem prowadzącym zapis sygnału. Może to być np.:·      komputer

·      dyktafon

·      magnetofon

·      odtwarzacz mp3

·      MiniDisc

·      kamera cyfrowa

·      inne urządzeniaMożemy także pozyskany sygnał linii telefonicznej wzmocnić, odsłuchać, przeprowadzić jego obróbkę podając go na takie urządzenia jak:·      wzmacniacz m.cz. (audio)

·      mikser audioGeneralnie może być to każde – zasada jest jedna – musi mieć jakieś gniazdo dla sygnału wejściowego. Może to być zarówno wejście liniowe jak i mikrofonowe.Urządzenie wyposażone w gniazdo typu chinch.Do każdego urządzenia dodawana jest płyta CD zawierająca programy do zapisu dźwięku (głównie w wersjach shareware). Z ich pomocą możemy zapisywać setki godzin dźwięku na dysk twardy komputera. Zapis może być prowadzony automatycznie po podniesieniu słuchawki, bądź po pojawieniu się jakiegokolwiek sygnału na linii telefonicznej. Również możemy stwierdzić o której godzinie było prowadzone dane nagranie. Nagrywać można do różnych plików dźwiękowych, w tym bezpośrednio do mp3 (o różnym stopniu kompresji).Wraz z urządzeniem występuje zestaw akcesoriów umożliwiających wygodne podłączenie do linii telefonicznej oraz wygodne wyprowadzenie sygnału audio. W skład zestawu wchodzą:

- dokumentacja

- przewód telefoniczny 1 metr

- przewód telefoniczny 7 metrów

- przewód stereofoniczny chinch – chinch

- przewód chinch – mini jack stereo

- rozgałęziacz telefoniczny

- płyta CD-ROM z oprogramowaniem do nagrywania dźwięku (w większości programy w wersjach demonstracyjnych).


 

Telerec-2 nie wymaga żadnego zasilania.
OKRES TESTOWY


 

W okresie 3 tygodni od otrzymania urządzenia, istnieje możliwość jego przetestowania – w przypadku gdy nie spełni on oczekiwań istenieje możliwość zwrotu pieniędzy – bez potrzeby podawania powodu. Jedynym warunkiem jaki należy spełnić to nienaruszenie plomby.

 

PŁYTA CD

 

Płyta zawiera programy (w większości w wersjach shareware) do nagrywania dźwięku w różnych formatach (m.in. mp3) o różnym stopniu kompresji. W jej skład wchodzą szczegółowe opisy poszczególnych programów (opisy - w języku polskim). Zawiera ona także różne materiały związane z urządzeniem TELEREC-2.

 

GWARANCJA


 

TELEREC-2 objęty jest roczną gwarancją. Warunkiem gwarancji jest brak występowania poważniejszych uszkodzeń mechanicznych oraz nie otwieranie urządzenia – jest ona zabezpieczone plombą. W przypadku uszkodzenia plomby gwarancja przestaje obowiązywać.

Urządzenia z serii TELEREC dostępne w naszej ofercie.Krótka charakterystyka wszystkich urządzeń "TELEREC"


Telerec-1 - podłączany do linii telefonicznej - pozwala nagrywać rozmowy przy pomocy urządzeń zasilanych bateryjnie (dyktafon, magnetofon). Nie może współpracować z komputerem ani żadnymi urządzeniami stacjonarnymi.


Telerec-2 - urządzenie podłączane do analogowej linii telefonicznej, umożliwiające automatyczną rejestrację wszystkich rozmów telefonicznych na komputer a także na wszelkie inne urządzenia. Rejestracja na komputer odbywa się automatycznie po rozpoczęciu rozmowy do formatu mp3 - w ten sposób na twardy dysk komputera można nagrywać rozmowy prowadzone przez kilka lat non-stop!!!
Zestaw zawiera komplet akcesoriów, moduł do nagrywania, płytę z programami do rejestracji rozmów a także dokumentację. Urządzenie posiada separację galwaniczną.

Telerec-3 - pełni te same funkcje co Telerec-2, wykorzystuje to samo oprogramowanie. Podobnie jak Telerec-2 posiada separację galwaniczną. Różnica polega na sposobie podłączenia. Telerec-3 podłącza się do toru audio aparatu telefonicznego a nie do linii telefonicznej. Dzięki temu rejestrator umożliwia nagrywanie przy dowolnej linii - zarówno cyfrowej (np. ISDN) jak i analogowej!

Brak komentarzy klienta.