Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

UWAGA! W tej chwili nasz sklep jest zawieszony - we wszystkich sprawach uprzejmie prosimy o kontakt na maila sklep@dancemat.pl - załatwiamy wszystkie sprawy. Jeszcze wrócimy.

eBiuletyn-Newsletter

Telerec-3 rejestracja rozmów z aparatów analogowych i cyfrowych

iTelerec-3 rejestracja rozmów z aparatów analogowych i cyfrowych
Najedź myszką na zdjęcie aby powiększyć. Kliknij w miniaturkę poniżej aby ją wyświetlić.
i

Rejestracja rozmów telefonicznych ISDN oraz wszelkich linii cyfrowych! Zdecydowanie najtańsze skuteczne rozwiązanie na rynku!

Więcej szczegółów

Gwarancja - 2 lata.
Okres testowy - 30 dni na zwrot uzywanego towaru.


196,00 zł

brutto

2 inne produkty z tej samej kategorii:

TELEREC-3profesjonalny rejestrator rozmów telefonicznych


Rejestracja rozmów telefonicznych ISDN oraz wszelkich linii cyfrowych! Zdecydowanie najtańsze skuteczne rozwiązanie na rynku!


Urządzenie pozwala na automatyczny zapis rozmów na komputer do pliku mp3 (6MB na godzinę!!! - tysiące godzin zapisu non stop). Oprogramowanie raz poprawnie zainstalowane będzie zawsze się automatycznie uruchamiało wraz z włączeniem komputera. Zapis będzie aktywowany po podniesieniu słuchawki i kończony po jej położeniu a nagrania będą katalogowane pod względem daty do odpowiednio automatycznie zatytułowanych (odpowiednią datą) folderów.

Urządzenie pozwala nagrywać rozmowy prowadzone na stacjonarnych aparatach ISDN !!!


Instalacja jest BANALNIE prosta!


Jest to niewątpliwa okazja. Jest to premiera – trzeciego już urządzenia z serii. Cena produktu w najbliższym okresie może się zmienić.

 

!!! Doskonały dla firm dysponującymi apratami ISDN !!!

!!! Również dziennikarze znajdą dla niego zastosowanie !!!Telerec-3 instaluje się przy wyprowadzeniu słuchawki telefonicznej z aparatu telefonicznego. Wszystkiego niezbędne akcesoria potrzebne do uruchomienia układu zawarte są w zestawie.

        Z modułu włączanego w tor słuchawki wyprowadzony jest kilku metrowy przewód zakończony wtykiem mini jack 3,5mm, który podłącza się do wejścia mikrofonowego karty dźwiękowej.
 

Telerec-3 jest urządzeniem umożliwiającym nagrywanie wszystkiego co dzieje się w torze audio aparatu telefonicznego. Co najważniejsze zawiera w swej strukturze separacje galwaniczną dzięki czemu urządzenie może być z powodzeniem podłączone do niemal każdego urządzenia nagrywającego bądź wzmacniającego sygnał. W odróżnieniu od większości tradycyjnych przystawek Telerec-3 może współpracować z takimi urządzeniami jak m.in. komputer, wieża. Może również współpracować z dowolnym urządzeniem prowadzącym zapis sygnału. Może to być np.:


-komputer
-dyktafon
-magnetofon
-odtwarzacz mp3
-minidisc
-kamera cyfrowa
-inne urządzenia


Możemy także pozyskany sygnał linii telefonicznej wzmocnić, odsłuchać, przeprowadzić jego obróbkę podając go na takie urządzenia jak:

-wzmacniacz m.cz. (audio)
-mikser audio

Generalnie może być to każde – zasada jest jedna – musi mieć jakieś gniazdo dla sygnału wejściowego. Powinno to być gniazdo mikrofonowe.


Wraz z urządzeniem występuje zestaw akcesoriów umożliwiających wygodne podłączenie się do toru audio aparatu telefonicznego oraz wygodne wyprowadzenie sygnału audio. W skład zestawu wchodzą:


- moduł
- dokumentacja
- przewód telefoniczny (do słuchawki)
- przewód audio
- płyta CD-ROM z oprogramowaniem do nagywania dźwięku (w większości programy w werjsach demonstracyjnych).


 

Telerec-3 nie wymaga żadnego zasilania.
OKRES TESTOWY


 

W okresie 3 tygodni od otrzymania urządzenia, istnieje możliwość jego przetestowania – w przypadku gdy nie spełni on oczekiwań istenieje możliwość zwrotu pieniędzy – bez potrzeby podawania powodu. Jedynym warunkiem jaki należy spełnić to nienaruszenie plomby.

 

PŁYTA CD

 

Płyta zawiera programy (w większości w wersjach shareware) do nagrywania dźwięku w różnych formatach (m.in. mp3) o różnym stopniu kompresji. W jej skład wchodzą szczegółowe opisy poszczególnych programów (opisy - w języku polskim). Zawiera ona także różne materiały związane z urządzeniem TELEREC-2.

 

GWARANCJA


 

TELEREC-2 objęty jest roczną gwarancją. Warunkiem gwarancji jest brak występowania poważniejszych uszkodzeń mechanicznych oraz nie otwieranie urządzenia – jest ona zabezpieczone plombą. W przypadku uszkodzenia plomby gwarancja przestaje obowiązywać.
W PRZYPADKU ZAKUPU TRZECH URZĄDZEŃ, WYSYŁKA JEST DARMOWA!!!
Urządzenia z serii TELEREC dostępne w naszej ofercie.Krótka charakterystyka wszystkich urządzeń "TELEREC"


Telerec-1 - podłączany do linii telefonicznej - pozwala nagrywać rozmowy przy pomocy urządzeń zasilanych bateryjnie (dyktafon, magnetofon). Nie może współpracować z komputerem ani żadnymi urządzeniami stacjonarnymi.Telerec-2 - urządzenie podłączane do analogowej linii telefonicznej, umożliwiające automatyczną rejestrację wszystkich rozmów telefonicznych na komputer a także na wszelkie inne urządzenia. Rejestracja na komputer odbywa się automatycznie po rozpoczęciu rozmowy do formatu mp3 - w ten sposób na twardy dysk komputera można nagrywać rozmowy prowadzone przez kilka lat non-stop!!!
Zestaw zawiera komplet akcesoriów, moduł do nagrywania, płytę z programami do rejestracji rozmów a także dokumentację. Urządzenie posiada separację galwaniczną.


Telerec-3 - pełni te same funkcje co Telerec-2, wykorzystuje to samo oprogramowanie. Podobnie jak Telerec-2 posiada separację galwaniczną. Różnica polega na sposobie podłączenia. Telerec-3 podłącza się do toru audio aparatu telefonicznego a nie do linii telefonicznej. Dzięki temu rejestrator umożliwia nagrywanie przy dowolnej linii - zarówno cyfrowej (np. ISDN) jak i analogowej!

Brak komentarzy klienta.