Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

UWAGA! W tej chwili nasz sklep jest zawieszony - we wszystkich sprawach uprzejmie prosimy o kontakt na maila sklep@dancemat.pl - załatwiamy wszystkie sprawy. Jeszcze wrócimy.

eBiuletyn-Newsletter

DRAGON'S ORDEAL W STYLU MAGIA I MIECZ

iDRAGON'S ORDEAL W STYLU MAGIA I MIECZ
Najedź myszką na zdjęcie aby powiększyć. Kliknij w miniaturkę poniżej aby ją wyświetlić.
i i i i i

DRAGON'S ORDEAL W STYLU MAGIA I MIECZ - polska gra RPG zdobywająca najlepsze możliwe recenzje. Unikalna, oryginalna i trudno dostępna.

Więcej szczegółów

Gwarancja - 2 lata.
Okres testowy - 30 dni na zwrot uzywanego towaru.


149,00 zł

brutto

DRAGON'S ORDEAL W STYLU MAGIA I MIECZ - polska gra RPG zdobywająca najlepsze możliwe recenzje. Unikalna, oryginalna i trudno dostępna. Istnieje możliwość dokładnego zapoznania się z jej zawartością w naszym sklepie fizycznym w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry pod linkiem http://gexe.pl/592,Gry-planszowe/art/1900,Recenzja

POLSKA WERSJA JĘZYKOWA

Wiek: 12+

Liczba graczy: 2-6

Czas rozgrywki: 2-3 godziny

Wydawca: Raku Games

Gra Dragon's Ordeal to nowe, świeże spojrzenie na gry fantasy. W środku pudełka znajduje się ruchoma plansza, której rozłożenie na stole zawsze może być inne. Każda z lokacji reprezentuje 3 poziomy trudności terenu, na których napotykani przeciwnicy dysponują innymi parametrami siły, zręczności i magii. Lokacje i aktywowane na nich akcję różnorodnie ze sobą współgrają. Z czasem poznawania gry możesz nauczyć się wielu ciekawych zagrywek z nimi związanych.


Sednem rozgrywki są misje wykonywane przez bohaterów. Wymuszają one znaczną dawkę interakcji między uczestnikami zabawy. Duża liczba kart działa bezpośrednio na inne postacie co gwarantuje zaciętą rywalizację. Nasi herosi mogą zdobywać kolejne poziomy rozwoju postaci, inwestować punkty doświadczenia tylko w poszczególne cechy lub kupować wyłącznie karty umiejętności dodatkowych. 

   
  

Brak komentarzy klienta.