Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

UWAGA! W tej chwili nasz sklep jest zawieszony - we wszystkich sprawach uprzejmie prosimy o kontakt na maila sklep@dancemat.pl - załatwiamy wszystkie sprawy. Jeszcze wrócimy.

eBiuletyn-Newsletter

Czujnik ruchu z alarmem +2 piloty

Czujnik ruchu z alarmem +2 piloty  Czujnik ruchu z alarmem +2 piloty
Najedź myszką na zdjęcie aby powiększyć. Kliknij w miniaturkę poniżej aby ją wyświetlić.
Czujnik ruchu z alarmem +2 piloty  Czujnik ruchu z alarmem +2 piloty  Czujnik ruchu z alarmem +2 piloty

Czujnik ruchu wykrywa wszelkie poruszające się obiekty w zakresie 110 stopni i alarmuje właściciela głośnym sygnałem dźwiękowym. Bardzo dobry sposób np. na ochronę garażu, komórki lub pomieszczenia w domu – nie tylko przed złodziejem.

Więcej szczegółów

Gwarancja - 2 lata.
Okres testowy - 30 dni na zwrot uzywanego towaru.


49,80 zł

brutto

4 inne produkty z tej samej kategorii:

Czujnik ruchu do stosowania zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na zewnątrz, charakteryzujący się dużą odpornością na zakłócenia i małym odsetkiem błędnych alarmów. Jest zasilany na baterie, można więc zabrać go ze sobą np. na wyjazd i używać jako dodatkowej ochrony rozstawionego obozowiska, namiotu, wędek, samochodu, motoru itp. W domu sprawdzi się, gdy chcemy pilnować dostępu do konkretnego pomieszczenia, szafki, pudełka itp. Włóż czujnik do szafki, w której trzymasz pieniądze lub ważne dokumenty, a czujnik ostrzeże Cię, gdy ktoś ją otworzy! Od razu będziesz wiedział, kto czyha na Twoją własność. Dołączone do urządzenia dwa piloty pozwalają wyłączać/włączać alarm na odległość.

 

Alarm dźwiękowy czujnika jest bardzo głośny – aż 105dB! Czujnik najlepiej montować nad wejściem po wewnętrznej stronie pomieszczenia. Będzie wtedy dużym zaskoczeniem dla wchodzącego intruza. Uchwyt ścienny pozwala zamontować urządzenie pod niemal dowolnym kątem.

 

W zestawie:

  • 1 x centralka alarmu

  • 2 x pilot zdalnego sterowania

  • 1 x uchwyt na ścianę

  • 6 x bateria AG13 1,5V (do pilotów)

Brak komentarzy klienta.