Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

UWAGA! W tej chwili nasz sklep jest zawieszony - we wszystkich sprawach uprzejmie prosimy o kontakt na maila sklep@dancemat.pl - załatwiamy wszystkie sprawy. Jeszcze wrócimy.

eBiuletyn-Newsletter

TUNER DVB-T MPEG4 TV CYFROWA EURO

TUNER DVB-T MPEG4 TV CYFROWA EUROTUNER DVB-T MPEG4 TV CYFROWA EURO
Najedź myszką na zdjęcie aby powiększyć. Kliknij w miniaturkę poniżej aby ją wyświetlić.
TUNER DVB-T MPEG4 TV CYFROWA EURO

Gwarancja - 2 lata.
Okres testowy - 30 dni na zwrot uzywanego towaru.


168,00 zł

brutto

8 inne produkty z tej samej kategorii:

Odbiornik naziemnej telewizji cyfrowej jest jedynym tego typu odbiornikiem dostępnym na rynku, który w małej, praktycznej obudowie mieści wielofunkcyjne urządzenie. Tuner ten jest jednym z najtańszych rozwiązań pozwalających użytkownikom starszych telewizorów kineskopowych oraz telewizorów LCD i plazmowych na wkroczenie w nowy świat telewizji cyfrowej. Posiadacze telewizorów przystosowanych w pełni do odbioru telewizji cyfrowej w kompresji MPEG4 również zainteresować się mogą odbiornikiem ze względu na zintegrowany odtwarzacz multimediów oraz funkcję Personal Video Recorder - PVR.
Urządzenie odtwarza zdjęcia, muzykę oraz filmy - również te w wysokiej rozdzielczości.
Największa zaletą odbiornika są jego kompaktowe wymiary. Urządzenie wpięte bezpośrednio w wejście SCART telewizora pozostaje praktycznie niewidoczne dla użytkownika. Odbiornik nadaje się idealnie do telewizorów LCD/plazma wiszących na ścianach - w zależności od modelu TV oraz uchwytu możliwe jest takie ułożenie urządzenia, aby mieściło się między telewizorem z ścianą bądź uchwytem. Należy pamiętać jedynie o zapewnieniu odpowiedniej wentylacji urządzenia.
Schowany za telewizorem tuner odbiera sygnały sterujące z pilota czujnikiem podczerwieni umieszczonym na krótkim kabelku. Aby urządzenie pracowało poprawnie czujnik podczerwieni należy przyczepić na frontowym panelu telewizora.
Tuner współpracuje z wykorzystywanym w Polsce standardem kompresji MPEG4 oraz wcześniejszą jego wersją  MPEG2 (używaną w niektórych krajach europejskich). Urządzenie zapewnia doskonałą jakość obrazu zarówno w rozdzielczości SD jak i HD. Port USB umożliwia nagrywanie materiałów wideo (PVR) na zewnętrznych nośnikach danych, takich jaki dyski twarde HDD lub pamięci flash (pendrive).
Korzystając ze złącza HDMI dostarczamy do telewizora sygnał jakości HD. Tuner może być wówczas wpięty do gniazda SCART bądź nie. Przy jednoczesnym wykorzystaniu obu rodzajów złączy, priorytet posiada wyjście HDMI.
Odbiornik jest w pełni zgodny z założeniami standardu DVB-T i umożliwia odbiór kanałów FTA (darmowych) w rozdzielczości SD oraz HD. Posiada funkcjonalny oraz przejrzysty przewodnik programowy (EPG - Electronic Program Guide) zawierający szczegółowe dane dotyczące oferty programowej na dany dzień oraz tydzień (w zależności od poziomu tej usługi od strony nadawcy). Poruszanie się po menu odbiornika nie powinno stanowić problemu nawet dla osób nie posiadających doświadczenia w użytkowaniu tego typu urządzeń.


Brak komentarzy klienta.