Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

UWAGA! W tej chwili nasz sklep jest zawieszony - we wszystkich sprawach uprzejmie prosimy o kontakt na maila sklep@dancemat.pl - załatwiamy wszystkie sprawy. Jeszcze wrócimy.

eBiuletyn-Newsletter

Piłka gimnastyczna Body ball 70cm

Piłka gimnastyczna Body ball 70cm  Piłka gimnastyczna Body ball 70cm
Najedź myszką na zdjęcie aby powiększyć. Kliknij w miniaturkę poniżej aby ją wyświetlić.
Piłka gimnastyczna Body ball 70cm  Piłka gimnastyczna Body ball 70cm

Wielka, mocna, nadmuchiwana piłka gimnastyczna do ćwiczeń fitness w domu lub klubie. Zdrowie i świetna zabawa w jednym – różnorodność ćwiczeń, jakie możemy wykonywać z tą piłką jest ogromna. Body ball jest bardzo popularna w klubach fitness, wiele wypróbowanych planów treningowych można znaleźć w Internecie!

Więcej szczegółów

Gwarancja - 2 lata.
Okres testowy - 30 dni na zwrot uzywanego towaru.


44,80 zł

brutto

13 inne produkty z tej samej kategorii:

Body ball to wielka, wykonana z bardzo mocnej gumy piłka, z którą można wykonywać wiele różnych ćwiczeń gimnastycznych. Dzięki niej szybko zrzucić zbędne kilogramy i nabierzesz smukłych kształtów nie nudząc się przy tym! Piłka wytrzymuje obciążenie do 200kg i choć większość ćwiczeń z jej użyciem polega na zachowywaniu równowagi, to rzucenie się na nią czy przetaczanie po podłodze sprawia mnóstwo frajdy.

 

Ćwiczenia z body ball polegają na odpowiednim balansowaniu piłką i własnym ciałem. W ten sposób nie tylko spalamy kalorie, ale nabieramy nawyku zachowywania odpowiedniej postawy ciała na co dzień. Stajemy się bardziej elastyczni i sprawniejsi, a w efekcie polepsza się też nasze samopoczucie. Body ball polecamy zwłaszcza kobietom chcącym w przyjemny sposób zrzucić parę kilogramów lub nadać swojej sylwetce smuklejszego, sportowego kształtu.

 

Piłka ma średnicę 70cm, jest więc bardzo duża i w pełni nadmuchana zajmuje w domu sporo miejsca. Można ją jednak kreatywnie wykorzystać nie tylko do ćwiczeń. Świetnie sprawdza się jako wielka pufa dla dzieci do oglądania telewizji, grania na konsoli lub czytania książek. Po spuszczeniu części powietrza można się w nią przyjemnie „zapaść” i wygodnie ułożyć.

 

Specyfikacja techniczna:

  • Średnica po maksymalnym napompowaniu: 70cm

  • Materiał: PVC - specjalna guma anty-wybuchowa wytrzymująca obciążenie do 200kg

  • Przeznaczenie: do ćwiczeń w domu lub fitness klubach

  • Wymaga napompowania (sugerujemy użycie pompki albo kilku członków rodziny na zmianę)

  • Kolor: ciemnoniebieski

Brak komentarzy klienta.